Westerveldbokaal verplaatst naar 2021

terug naar overzicht

Donderdag, 4 juni 2020

De viswedstrijd om de Westerveldbokaal van woensdag 17 juni dit jaar is geannuleerd. De HSV Dwingeloo heeft i.o.m. andere verenigingen besloten deze wedstrijd dit jaar niet meer te organiseren. In 2021 hopen we op betere tijden en zijn er nieuwe kansen voor iedereen!

De viswedstrijd om de Westerveldbokaal van woensdag 17 juni dit jaar is geannuleerd. De HSV Dwingeloo heeft i.o.m. andere verenigingen besloten deze wedstrijd dit jaar niet meer te organiseren. In 2021 hopen we op betere tijden en zijn er nieuwe kansen voor iedereen!

Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies